«Металург» презентував новачків команди напередодні першого офіційного матчу року.
До запорізького клубу приєдналися 7 нових гравців: Данило Ізотов, Артем Сітало, Сулейман Сейтхалілов, Іван Мамросенко, Максим Ворона, Сергій Логінов та Яків Шмітько.
Перший матч у весняній частині сезону «Металург» зіграє у Запоріжжі проти полтавської «Ворскли» 22 березня.