Юнацька команда «Металурга» вперше в історії вийшла до фіналу Національної ліги майбутнього.
За сумою двох матчів «Металург U19» здолав вінницьку «Ниву». У першій грі на виїзді гол Ярослава Дзюбка приніс «Металургу» мінімальну перемогу. У Запоріжжі команди сильнішого не виявили.
10.06.2025. Національна ліга майбутнього. Регіональна ліга U19. 1/2 фіналу. Другий матч.
«Металург U19» – «Нива U19» 0:0
Завдяки перемозі у першому поєдинку саме запорізька команда здобула путівку до вирішального матчу турніру.
Фінал Національної ліги майбутнього відбудеться 19 червня у Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова. Суперником «Металурга» стане харківський «Металіст 1925».
Вітаємо команду та тренерський штаб з виходом до фіналу та бажаємо успіху в боротьбі за трофей!