«Металург» – чемпіон Регіональної ліги U-19!

Автор

СК «Металург»

22.06.2026

Юнацька команда СК «Металург» тріумфально завершила сезон, здобувши чемпіонський кубок та золоті медалі Регіональної ліги U-19.

 

У фінальному матчі, який відбувся на стадіоні імені Віктора Баннікова в Києві, наша команда зустрілася з харківським «Металістом 1925». Основний час поєдинку завершився внічию 1:1, а доля чемпіонства вирішувалася у серії післяматчевих пенальті.

 

Футболісти «Металурга» продемонстрували характер, витримку та впевненість, реалізувавши всі п’ять ударів та здобувши перемогу – 5:3.

 

Фінал. Регіональна ліга U-19. «Металург U19» – «Металіст 1925 U19» 1:1 (пен. 5:3)

 

Голи: Дорошенко, 54 – Власюк, 64.

 

Цей успіх став заслуженою винагородою за наполегливу працю гравців та тренерського штабу протягом усього сезону. Вітаємо нашу команду з чемпіонським титулом та дякуємо за яскраві емоції, подаровані вболівальникам!

 

Козаки йдуть!

Поділитися новиною:

Читайте також

Всі новини
14.05.2026

Виїзна перемога над «Прикарпаттям»

Читати
14.05.2026

«Металург U19» виходить у чвертьфінал

Читати
12.04.2026

Мінімально поступаємось «Чорноморцю»

Читати