«Металург U-19» – у фіналі

Автор

СК «Металург»

11.06.2026

Юнацька команда «Металурга» вперше в історії вийшла до фіналу Національної ліги майбутнього.

 

За сумою двох матчів «Металург U19» здолав вінницьку «Ниву». У першій грі на виїзді гол Ярослава Дзюбка приніс «Металургу» мінімальну перемогу. У Запоріжжі команди сильнішого не виявили.

 

10.06.2025. Національна ліга майбутнього. Регіональна ліга U19. 1/2 фіналу. Другий матч.

 

«Металург U19» – «Нива U19» 0:0

 

Завдяки перемозі у першому поєдинку саме запорізька команда здобула путівку до вирішального матчу турніру.

 

Фінал Національної ліги майбутнього відбудеться 19 червня у Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова. Суперником «Металурга» стане харківський «Металіст 1925».

 

Вітаємо команду та тренерський штаб з виходом до фіналу та бажаємо успіху в боротьбі за трофей!

 

 

 

Поділитися новиною:

Читайте також

Всі новини
12.04.2026

Набираємо важливі очки у матчі з «ЮКСА»

Читати
28.04.2026

«Металург» поступається конкуренту

Читати
16.04.2026

Впевнена перемога і перше місце у групі

Читати